Chirurgia stomatologiczna szkolenia

W zawodzie lekarza dentysty niezwykle istotne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i aktualizowanie wiedzy. Z całą pewnością warto  uczestniczyć w szkoleniach dla stomatologów organizowanych przez doświadczonych specjalistów. Nasze kursy  skierowane są do lekarzy stomatologii ogólnej, w trakcie specjalizacji z periodontologii i chirurgii stomatologicznej, jak również do lekarzy specjalistów z tych dziedzin. 

Część teoretyczna i warsztatowa równoważą się, co zapewnia że wiedza i umiejętności zdobyte podczas szkolenia maja wymiar praktyczny. Zapewniamy dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy, którą przećwiczycie  podczas zajęć praktycznych pod okiem specjalistów. Każdy moduł zwiera konieczność wykonania kilku zabiegów.

Chirurgia stomatologiczna szkolenia

Kursy chirurgii stomatologicznej

Kursy dla stomatologów, które proponujemy odróżnia forma 8 modułów. Zrealizowane jako całość zapewniają kompleksową wiedzę i formę pełnego Szkolenia z chirurgii stomatologicznej  i periodontologii. Udział w projekcie to dostęp do wypracowanych, sprawdzonych algorytmów leczenia, prosty i uporządkowany przekaz wszystkich ważnych zagadnień.

Kursy stomatologiczne żeby mogły się wyróżniać z tak dużej oferty szkoleń dla stomatologów, powinny zapewniać możliwość rozwiania wszelkich klinicznych wątpliwości uczestnika i udzielić odpowiedzi na nurtujące go pytania. Kluczowe więc dla nas staje się by uczestnik mógł konsultować własnych pacjentów i realizować ich plany leczenia z naszym wsparciem.

Ponadto niezwykle duży nacisk kładziemy na chirurgiczne protokoły leczenia m.in. regeneracja przyzębia, wydłużanie koron klinicznych, pokrywanie recesji dziąsłowych, leczenie implantologiczne, zabiegi kortykotomii. Wszystkie procedury realizowane są z naciskiem na zachowanie podejścia mikrochirurgicznego. Z pewnością Kurs chirurgii stomatologicznej i periodontologicznej, który oferujemy może uczynić Cię bardziej skutecznym lekarzem.